5_20230331_204351.jpg

Přestupový trh na sezónu 2023 dokončen

V letošním přestupovém období byl náš klub aktivní ve všech kategoriích, které se v této sezóně budou na našich kurtech hrát.

V letošním přestupovém období byl náš klub aktivní ve všech kategoriích, které se v této sezóně budou na našich kurtech hrát. 

Dospělí ODO I.A

V kategorii dospělých náš klub pustil na přestup do Klatov Terezu Haberovou a opačným směrem do našeho klubu na hostování putuje Pavla Čížková. Do Sokola Nepomuk jsme pustili na hostování mladou nadějnou hráčku Kateřinu Brabcovou. Kateřina pravděpodobně bude nastupovat v soutěži ODO II.A, kde působí Sokol Nepomuk B a bude nabírat herní praxi. 

Dorost ODR PL II.B

V kategorii dorostu jsme žádné hráče na hostování do ostatních klubů nepouštěli. Sami jsme získali na hostování Milana Poula ze Sušice, který u nás hostoval již v předešlých letech. 

Starší žáci OŽA PL II.B

Do kategorie starších žáků jsme potřebovali posílit na pozici holky, a proto na hostování přišla Anna Tomasová ze Sušice. 

Mladší žáci

Družstvo mladších žáků se nám v této sezóně nepodařilo postavit, tudíž jsme pustili na hostování našeho nadějného mladého tenistu Tomáše Halmla do klubu Lokomotiva Plzeň, kde pravděpodobně bude hrát nejvyšší soutěž mladších žáků OŽM I. za Lokomotivu Plzeň A.